LUXUSNÉ, KRÁĽOVSKÉ WELLNESS OŠETRENIE

Milí moji. Vy ste moje kráľovné a králi a nie že si to zaslúžite, ale toto ošetrenie je pre vás to jediné, ktoré dostatočne vystihuje vašu jedinečnosť.

Poznáte ma, stále mám v hlave sny, ktoré premieňam na realitu.
Moje sny, ktoré sú vždy veľkolepé a odvážne, inšpirujúce a posúvajúce hranice dokonalosti.
Sny, ktoré sú inšpirované vami a vašimi túžbami a potrebami, ale aj sny, ktoré uspokojujú moju túžbu po dokonalosti a jedinečnosti.

A Luxusné, kráľovské wellness ošetrenie je práve to, po čom som ja a hlavne vy túžili.

Áno milí moji, počúvala som vás.

Často krát počas ošetrenia, keď ste sa rozplývali blahom z perfektnej masáže tváre a dekoltu – čo je moja srdcovka, ste spomínali, aké by bolo super mať hneď a zaraz aj
masáž chrbta či ošetrenie nôh.

Aaaa, ako som vám už aj písala či vravela, všetko čo robím je s úmyslom, aby všetko bolo dokonalé a tak najlepšie, ako by som dopriala sebe, či svojej mamke alebo najlepšej kamarátke, to znamená že len to naj, naj, naj.

No a takto vzniklo toto Luxusné, kráľovské wellness ošetrenie.

Áno, chcelo to čas na štúdium a nejaké tie kurzy naviac, ale ja sa rada vzdelávam a dopĺňam svoju odbornosť. Takže super aj pre mňa.

No a toto ošetrenie pozostáva z:

DETOXIKAČNÝ KÚPEĽ NÔH:

Elektrolytická iontová detoxikácia je veľmi účinný a jednoduchý spôsob, ako zbaviť fyzické telo toxínov na bunkovej úrovni a na bioinformačnej úrovni uviesť energetické telo do rovnováhy pomocou špeciálneho detoxikačného kúpeľa.
Nôžky si dokonale odpočinú, telo sa zbaví toxínov.

PEELING CHODIDIEL:

Na zjemnenie vašich labiek a dokonalé voňavé očistenie po detoxikácii.

LYMFATICKÁ, RELAXAČNÁ MASÁŽ  NÔH:
Reflexná masáž sa zameriava na priame ovplyvňovanie reflexných plôšok, aby nepriamo ovplyvňovala vnútorné orgány. Znamená to, že na chodidlách sa nám zobrazujú reflexné plôšky, ktoré majú spojitosť s vnútornými orgánmi, ako aj s vonkajšími – napríklad uši a oči. Stlačením či stimuláciou danej plôšky dochádza k aktivácii samoliečebnej sily v danom orgáne.
Ide o veľmi príjemné ošetrenie, ktoré okrem relaxu pomôže aj vášmu telu pri samoliečbe.

REFLEXNÁ RELAXAČNÁ MASÁŽ CHODIDIEL:

Juj, už to cítite, ako sa vám uvoľňujú svaly na lýtkach? Aaaaaach…

MASKA NA NOHY:

Záver starostlivosti o nohy patrí výživnej maske na nohy, ktorú vám nechám účinkovať do konca Luxusného, kráľovského wellness ošetrenia. Za ten čas úplne vsiakne aj keď dám riadnu vrstvu. Vaše labky budú hebké a vláčne.

MYOFASCIÁLNA TERAPIA – MASÁŽ CHRBTA

Je jemná, nebolestivá terapia s hlbokým efektom na svalové tkanivo. Špecifická je tým, že pracuje s dvoma tkanivami pohybového aparátu a to svalom a jeho obalom (myo = sval, fascia = obal). Správne fungovanie svalu zabezpečuje funkčná fascia. Všetko v našom tele je prepojené fasciami. Naše telo tvorí sieť vlákien, ktoré vedú z povrchu kože až do hlbín voľného spojivového tkaniva. Orgány, svaly, kosti a dokonca aj mozog sú obalené fasciami a aj všetko je prepojené touto pružnou fasciou.  / viac info v sekcii Myofasciálna terapia /. V rámci Luxusného, kráľovského ošetrenia robím polovicu chrbáta a na druhú polovicu dám

BANKY:

História bankovania pochádza z Tradičnej Čínskej Medicíny. Banky uvoľňujú stagnáciu energie chi (či) a energetické blokácie na meridiánoch – energetických dráhach. Po aplikácií baniek na rôzne body sa energetické blokácie začnú rozpúšťať a energia bude plynule prúdiť, čiže telo sa zharmonizuje a bude sa uzdravovať. Nastane samoliečenie. Ale aj slovanskí liečitelia využívali prikladanie pohárov pod podtlakom ohňa na rôzne miesta a liečili tak ľudí. Bankovanie zlepšuje prekrvenie, odstraňuje stuhnutosť svalov v rôznych oblastiach, detoxikuje, vyplavuje škodlivé metabolity zo svalu cez pokožku, odstraňuje napätie, využíva sa pri zápaloch, zlepšuje krvný obeh, regeneruje tkanivá a štartuje metabolizmus. Priaznivo ovplyvňuje funkciu vnútorných orgánov, priaznivo pôsobí na lymfatický systém.
Je vhodné ho aplikovať pri bolestiach v oblasti chrbta, stuhnutí šije v kombinácií s migrénou, chronickej únave, reumatizme, celulitíde, astme, chronických zápaloch priedušiek, problémoch s trávením.

No a nekončíme, ale začíname s

KOMPLETNÝM OŠETRENÍM TVÁRE A DEKOLTU.

Typ ošetrenia si vyberieme podľa želania a potrieb pleťky buď probiotické ošetrenie ESSE alebo PHYTS. Čo je ale isté, súčasť tohto ošetrenia je aj:

RÁDIOFREKVENCIA:

V rádiofrekvenčnom ošetrení ide vždy o lifting, spevnenie a vyrysovanie pleti, ale pri správne zvolených sérach používaných pri ošetrení je výborný spolubojovník aj pri pigmentových škvrnách, farebnom zjednotení pokožky, ale aj pri problematickej pleti.

No a končíme s

MASÁŽ RÚK:

Ruky patria k najnamáhanejšej časti tela no napriek tomu sú často zanedbávané. Je to relaxačná masáž, poskytujúca okamžité uvoľňujúce účinky, zlepšenie pohybu prstov a zápästia, zlepšenie krvného obehu a zníženie stuhnutostí a bolestí rúk. Masáž rúk je vhodná špeciálne pre tých, ktorí potrebujú uvoľnenie organizmu, ale aj tým, ktorí trávia veľa času ťukaním do klávesnice počítača.

Ošetrenie trvá 3 hodiny a viac a stojí 174 eur.